Spalvinimo Zaidimai Vaikams - Liutas.
 
 

Žaidimai vaikams

Visi Žaidimai

Žaidimai

Share

Liūtas - šis žaidimas labai smagus ir nuotaikingas, jis įtrauks visas mergaitėms į spalvinimo žaidimų sūkurį, kuriame kiekviena žaidėja galės smagiai praleisti laiką. Šio žaidimo pagrindinis tikslas labai paprastas: reikės išsirinkti iš daugybės spalvų bei atspalvių tinkamiausias spalvas ir tik su kompiuterio pelytės pagalba nuspalvinti įvairiausius paveikslėlius. Žaiskite ir sukurkite spalvingą paveikslėlį. Panašus žaidimas Spalvinimo Zaidimai Vaikams - Dinozaurai. Barbe lt Zaidimai Vaikams

Žaidimai Vaikams. Žaidimo taisyklės: pelytės pagalba paspauskite ant spalvos kurią norite spalvinti, po to spauskite ant paveikslėlio.

Spalvinimo Žaidimai Vaikams - Liūtas. Barbe lt Žaidimai Vaikams
 
 
.
.

Skelbimas


Skelbimas
Ačiū, kad lankotės svetainėje Barbe.lt. Mes kiekvieną dieną atnaujiname savo svetainę ir papildome ją naujais žaidimais mergaitėms. Jei Jums patinka gaminti valgyti, rengti lėles, piešti, kurti apsirengimo stilių garsenybėms tokioms kaip Lady Gada ar Justin Bieber, tai mūsų nemokama svetainė yra kaip tik Jums. Šiuo metu populiariausi mūsų žaidimai yra maisto, garsenybių, madisčių žaidimai.