Android žaidimai telefonui

Tai yra patys naujausi ir moderniausi žaidimai pasaulyje kuriuos gali žaisti savo mobiliame telefone. Android programa leidžia parsisiųsti naujus ir nemokamus žaidimus telefonams, kurie palaiko Android programos funkcijas. Rekomenduokite kitiems mūsų Android žaidimus ir žaiskite juos savo telefonuose.

Angry Birds Androidui


Fire Boy Water Girl for Android


Biliard

Lenktyniauk

Androido žaidimas - Saldainiai


Zuma

Barbė sportuoja

Barbė su telefonu


Android žaidimas - Aprenk Barbę

Nemokami lobiai


Mahjong parsisiuntimui


Saldainiai

Android programos

Šios naujos programos dažniausiai būna įdiegtos "Samsung" modelio telefonuose, kurias galite parsisiųsti iš Android Market parduotuvės. Vis labiau populiarėjant išmaniesiems telefonams Android programos įgauna didesnę paklausą. Barbe.lt stengsis įtraukti kuo daugiau Android programą palaikančių žaidimų. Programą netolimoje ateityje galėsite parsisiųsti Barbės skyrelyje ''Android Žaidimai".

Nemokami Android žaidimai

Visi mūsų pateikti žaidimai palaikantys Android programą yra nemokami. Juos galite žaisti savo telefonuose nemokamai. Be Android žaidimų Jūs taip pat galite žaisti ir Sybian ar IOS programai skirtus žaidimus, kurie taip pat nieko nekainuoja.

Android market

Tai google pateikiama svetainė, kurioje gausu nemokamų žaidimų Android telefonams. Jums tereikia įsigyti mobilųjį telefoną su Android operacine sistema ir jau galite siųstis žaidimus. Atsivertę Android aplikaciją jums reikia prisijungti prie Android Market katalogo ir jau galite siųstis žaidimus už dyką. Android Market taip pat siūlo tūkstančius kitų nemokamų programėlių, tokių kaip žemėlapiai, Angry Birds žaidimai.


 

Populiariausi žaidimai
 

Additional information